Poniżej będziemy umieszczać komputery, które złożyliśmy na specjalne zamówienie klientów. Każdy komputer został przygotowany dokładnie tak, aby spełniał wszystkie wymagania konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami oraz do złożenia zamówienia.

Komputer z przeznaczeniem do gier z autorskim chłodzeniem wodnym. Klient tak na prawdę sam złożył cały komputer, do mnie przyszedł jedynie na zaprojektowanie i wykonanie układu chłodzenia. Komputer ma kilka autorskim rozwiązań zrobionych również przez klienta, jak wycięcie na pompę w piwnicy obudowy, wyjście z piwnicy do karty graficznej, dodatkowa rurka na górze rezerwuaru poprowadzona na front obudowy do łatwiejszego uzupełniania cieczy czy wycięty pod spodem obudowy otwór zabezpieczony nakrętką do opróżniania układu.

Dodatkową modyfikacją było umieszczenie 3 zimnych katod wewnątrz obudowy, po jednej po bokach oraz jednej na samej górze obudowy za chłodnicą. Wraz z fioletowym przeźroczystym płynem UV dało to niesamowity efekt podświetlenia. Klient chciał by na froncie obudowy był włącznik, który uruchamia na raz wszystkie katody. Musiałem zatem przerobić całą instalacje elektryczną katod i podłączyć wszystko pod jeden przycisk.