Poniżej będziemy umieszczać komputery, które złożyliśmy na specjalne zamówienie klientów. Każdy komputer został przygotowany dokładnie tak, aby spełniał wszystkie wymagania konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami oraz do złożenia zamówienia.

Klient przyjechał do mnie z komputerem, który miał już wcześniej założone chłodzenie wodne, po to aby wymienić podzespoły na aktualne. Zmianie uległa cała platforma zaczynając od procesora Ryzen 9 3900x, pamięci RAM 64GB G.Skill TridentZ kończąc na karcie graficznej od Gigabyte RTX 2080Ti Water Force.

Zadanie początkowo wydawało się proste, wymienić podzespoły, blok wodny i podłączyć układ chłodzenia. Po rozebraniu wszystkiego okazało się, że chłodzenie wodne zostało bardzo zaniedbane - złączki zostały tak mocno osadzone kamieniem, że żadna chemia nie pomogła, a sam płyn bardziej przypominał błoto (płyn miał być przeźroczysty, a po opróżnieniu układu był brązowy).

W związku z tym do moich zadań doszło jeszcze dokładne przeczyszczenie układu przed montażem, oraz zaprojektowanie i wykonanie całkiem nowego układu na nowych złączkach i rurkach.