W tym dziale znajdują się, nie które z wykonanych przez nas strony WWW. Nasze strony w większości są oparte o silnik CMS jakim jest WordPress (chyba, że klient zażyczył sobie inaczej). Korzystamy z gotowych szablonów, które modyfikujemy specjalnie pod klienta, dzięki czemu każda strona jest wyjątkowa i unikatowa. Stanowią one idealną wizytówkę firmy w sieci.

Strona stworzona dla Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Witryna oparta o system CMS WordPress oraz specjalnie dostosowany szablon, aby wyglądem nawiązywał do strony głównej IMID.

Zadaniem strony jest informacja o nadchodzących szkoleniach z psychoonkologii oraz umożliwienie rejestracji na wybrane szkolenia. Głównym celem powstania witryny oprócz przekazywania informacji jest automatyzacja pracy osób odpowiedzialnych za szkolenia oraz pomoc w ich organizacji.

Strona dostępna pod adresem: www.psychoonkologia.imid.med.pl

Strona stworzona dla studia zajmującego się Auto Detailingiem w Warszawie. Witryna jako wizytówka firmy ma za zadanie ułatwić potencjalnym klientom znalezienie firmy w sieci jak i umożliwić uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji na temat prowadzonej działalności.

Oprócz podstawowych danych na stronie znalazło się miejsce na cennik usług oraz prostą obsługę galerii dzięki, której studio może pochwalić się efektami swoich prac.

Witryna oparta jest na systemie CMS WordPress, gdzie znalazł się przystosowany do wymagań klienta odpowiednio zmodyfikowany szablon. Głównym modyfikacjom została poddana kolorystka szablonu tak, aby pasowała pod wcześniej zaprojektowane logo.

Strona dostępna pod adresem: www.cpdetailing.pl

Bardzo prosta strona www oparta na responsywnym szablonie, który jest przystosowany do wyświetlania na każdym urządzeniu.

Witryna zawiera tylko jedną stronę, gdzie znalazły się podstawowe informacje na temat prowadzonej działalności. Założeniem było przedstawienie oferty firmy zajmującej się praniem zaplecza domowego i samochodowego oraz wypożyczaniem sprzętu piorącego.

Na życzenie klienta strona została dostosowana tak, aby klient w bardzo szybki sposób mógł znaleźć wszystkie potrzebne informacje, bez zbędnych bajerów i wodotrysków.

Strona dostępna pod adresem: www.matwash.pl