Witaj!
Skoro trafiłeś już w to miejsce to znaczy, że chciałbyś zakupić swój wymarzony komputer. Moja usługa jest skierowana tak na prawdę do wszystkich. Mamy doświadczenie w składaniu komputerów przystosowanych do biura, jak i komputerów do gier czy pracy w zaawansowanych aplikacjach, które wymagają potężnej mocy obliczeniowej. Poniżej przedstawię jak będzie wyglądał proces zamówienia komputera.

 1. Składasz do nas zapytanie po przez formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej. Zapoznaj się z nim dokładnie i wypełnij wszystkie pola, ułatwi to zrozumienie nam jakie masz wymagania odnośnie swojego nowego komputera.
 2. Zanim jednak klikniesz przycisk „Wyślij” musisz wpłacić zaliczkę w wysokości 30 zł na nasze konto bankowe. Dlaczego tak? Będzie to dla nas informacja, że faktycznie jesteś zainteresowanym klientem, który chce skorzystać z naszych usług. Kiedy wpłacisz zaliczkę, zapisz potwierdzenie przelewu, aby dodać je jako załącznik do formularza kontaktowego – przyśpieszy to realizacje zamówienia. Jeśli w formularzu kontaktowym nie prześlesz potwierdzenia przelewu, czas realizacji wydłuży się do czasu, aż pieniążki zostaną zaksięgowane na naszym koncie.
  Jeżeli natomiast po otrzymaniu od nas przygotowanej listy części zrezygnujesz z zamówienia komputera u nas, zaliczka nie zostanie Ci zwrócona – jest to zapłata za nasz poświęcony czas przy przygotowaniu listy podzespołów. W przeciwnym razie, jeśli zdecydujesz się jednak skorzystać z naszych usług, zaliczka ta przechodzi na poczet przyszłego naszego wynagrodzenia, które wynosi 100 zł.
  Przelew prosimy kierować na poniższe dane:

  Bartłomiej Biadoń BB Computers
  mBank 58 1140 2004 0000 3602 7810 6367
  ul. Karabeli 1/40
  01-313 Warszawa

  Kwota: 30zł
  W tytule proszę wpisać: „ZALICZKA NA KOMPUTER, [IMIĘ_I_NAZWISKO]”

 3. Wpłaciłeś zaliczkę, wypełniłeś formularz, dodałeś potwierdzenie przelewu jako załącznik i co dalej ? Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem jak najszybciej będzie to możliwe. Głównie preferujemy kontakt mailowy, z względu na zachowanie ciągłości korespondencji, która zawsze zawiera najważniejsze i niezbędne informacje dla nas jak i dla Państwa.
 4. Po zapoznaniu się z formularzem oraz kontaktem z Państwem, przystępujemy do tworzenia wstępnej listy podzespołów, jakie znajdą się w komputerze. Dlatego bardzo ważne jest dokładne wypełnienie formularza i jak najdokładniej opisaniem czego Państwo oczekujecie od komputera, żebyśmy mogli jak najdokładniej wszystko dobrać.
 5. Wysyłamy wstępna listę podzespołów, aby Państwo mogli się z nimi zapoznać. Przy każdym punkcie będzie, krótki opis dlaczego wybraliśmy taką, a nie inną część. Jeżeli coś nie będzie pasować (np. wygląd obudowy) lista zostanie zmodyfikowana tak, aby klient był zadowolony w 100%. Tak na prawdę będziemy modyfikować i pracować nad tą listą tak długo, aż klient ją zatwierdzi i uzna, że ten komputer spełni wszystkie wymagania.
 6. Po zatwierdzeniu listy części wystawiamy fakturę pro formę, którą należy znów opłacić na to samo konto co wpłacana zaliczka. Faktura będzie obejmować koszt zakupu komputera (wszystkich podzespołów), koszt złożenia komputera, która zawsze wynosi 100zł (dotyczy standardowego komputera) oraz koszt innych dodatkowych usług jak np. wysyłka komputera kurierem. W cenę komputera jest wliczona instalacja systemu operacyjnego (wybranego przez klienta, cena nie zawiera kosztu licencji do systemów płatnych) oraz sterowników. Klient odbiera od nas komputer, który po wyjęciu z pudełka jest gotowy do pracy.
 7. Po opłaceniu faktury pro formy przystępujemy do działania, zamawiamy części i realizujemy zamówienie. Czas realizacji zamówienia w głównej mierze zależy od dostępności wybranych części oraz czasu dostarczenia do nas tych części przez kuriera. Zazwyczaj kurierzy dowożą do nas paczki w ciągu 1 dnia roboczego. My składamy komputer zazwyczaj jeszcze tego samego dnia co dotrą do nas podzespoły. Cały proces (jeśli nie będzie po drodze żadnych problemów np. z wadą fabryczną jednego z podzespołu) trwa ok 1-2 dni robocze.
 8. Po złożeniu komputera i przetestowaniu jego poprawnego działania wysyłamy do Państwa wiadomość, w której potwierdzamy wykonanie usługi. Gotowy komputer można odebrać osobiście u nas w firmie, bądź istnieje możliwość wysyłki kurierem (jeśli wcześniej ta opcja została wybrana i opłacona). Komputer wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Paczka zawsze jest ubezpieczona (kwota wartości komputera), a sam komputer w środku zabezpieczony, aby podczas transportu nic się nie uszkodziło.

Na komputer udzielana jest gwarancja PRODUCENTA PODZESPOŁÓW i wynosi standardowo od 24 miesięcy. Dokładną długość gwarancji na każdy podzespół można poznać podczas tworzenia listy podzespołów. Gwarancja zostanie również rozpisana na protokole odbioru komputera, gdzie każda pozycja będzie wyszczególniona z swoim numerem seryjnym oraz długością gwarancji. Podstawą udzielenia gwarancji jest wystawiona przez nas faktura VAT. Serwis gwarancyjny prowadzi autoryzowany serwis producenta i tam należy zgłaszać wszystkie wnioski reklamacyjne. Do nas również można takowy wniosek złożyć jednak to nadal producent będzie sprawował serwis gwarancyjny. My możemy pomóc i pośredniczyć w całym procesie reklamacyjnym (nie jest to zalecane gdyż wydłuża to cały proces reklamacji).

Cennik usługFormularz zamówienia

Ceny podane tutaj są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie (nie dotyczy pozycji 1 oraz 2), dokładną wycenę dostaną Państwo po kontakcie z nami. Ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT, który wynosi 23%.

Nazwa usługi Cena
Przygotowanie listy podzespołów pod wymagania klienta (bez realizacji). 30 zł
Pełna usługa złożenia komputera, w skład której wchodzi przygotowanie listy podzespołów, złożenie oraz przetestowanie działania komputera. 100 zł
Instalacja oraz konfiguracja dodatkowych aplikacji (np. pakiet biurowy Office, program antywirusowy). Cena nie zawiera kosztu zakupu licencji do aplikacji, które takowej wymagają. 10 zł /szt.
Projekt wykonania chłodzenia cieczą komputera (dotyczy układu na „miękkich” rurkach) przy jednym obiegu. W układzie, który ma posiadać więcej niż jeden obieg cena ustalana indywidualnie. 70 zł
Wykonanie wcześniej zaprojektowanego przez nas chłodzenia cieczą (dotyczy układu na „miękkich” rurkach) przy jednym obiegu. W układzie, który ma posiadać więcej niż jeden obieg cena ustalana indywidualnie. 150 zł
Wysyłka komputera kurierem wraz z ubezpieczeniem paczki na wartość komputera. od 15 zł