1. Zapoznaj się z poniższym formularzem i dokładnie go wypełnij

2. Poczekaj na odpowiedź, którą powinieneś otrzymać w ciągu 2 dni roboczych. Możliwe, że będę miał dodatkowe pytania bądź chciałbym coś wyjaśnić

3. Po wstępnym kontakcie następnie otrzymasz ofertę z proponowanym zestawem komputerowym

4. Zapoznaj się dokładnie z ofertą, jeśli masz jakieś pytania czy potrzebujesz wyjaśnienia, śmiało pytaj

5. Po zatwierdzeniu oferty, opłać zamówienie, a ja zamówię potrzebne komponenty i złożę twój komputer

6. Odbierz swój wymarzony komputer 🙂

Rozwiń pełny opis przebiegu zamówienia

Witaj!
Skoro trafiłeś już w to miejsce to znaczy, że chciałbyś zakupić swój wymarzony komputer. Moja usługa jest skierowana tak na prawdę do wszystkich. Mamy doświadczenie w składaniu komputerów przystosowanych do biura, jak i komputerów do gier czy pracy w zaawansowanych aplikacjach, które wymagają potężnej mocy obliczeniowej. Poniżej przedstawię jak będzie wyglądał proces zamówienia komputera.
Zajmujemy się sprzedażą i składaniem komputerów jedynie z części fabrycznie nowych, na które możemy udzielić gwarancji. Niestety nie posiadamy w swojej ofercie części używanych. Komputer z części używanych możemy złożyć już z wcześniej zakupionych przez klienta podzespołów. Żeby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi prosimy o kontakt.

  1. Składasz do nas zapytanie po przez formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej. Zapoznaj się z nim dokładnie i wypełnij wszystkie pola, ułatwi to zrozumienie nam jakie masz wymagania odnośnie swojego nowego komputera.
  2. Jako jedna z niewielu firm na rynku NIE POBIERAMY OPŁATY za przygotowanie specyfikacji Twojego przyszłego komputera, ani za usługę przygotowania komputera do pracy. Posiadamy dostęp do największych dystrybutorów części komputerowych w Polsce przez co nasze ceny są bardzo zbliżone do cen popularnych sklepów internetowych z elektroniką w Polsce.

    Istnieje również możliwość wykonania usługi składania komputera z zamówionych przez Państwa komponentów. Po więcej informacji prosimy zgłosić się pod adres e-mail kontakt@bbcomputers.pl

  3. Wypełniłeś formularz i co dalej ? Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem jak najszybciej będzie to możliwe. Głównie preferujemy kontakt mailowy, z względu na zachowanie ciągłości korespondencji, która zawsze zawiera najważniejsze i niezbędne informacje dla nas jak i dla Państwa.
  4. Po zapoznaniu się z formularzem oraz kontaktem z Państwem, przystępujemy do tworzenia wstępnej listy podzespołów, jakie znajdą się w komputerze. Dlatego bardzo ważne jest dokładne wypełnienie formularza i jak najdokładniej opisaniem czego Państwo oczekujecie od komputera, żebyśmy mogli jak najdokładniej wszystko dobrać.
  5. Wysyłamy wstępna listę podzespołów, aby Państwo mogli się z nimi zapoznać. Przy każdym punkcie będzie, krótki opis dlaczego wybraliśmy taką, a nie inną część. Jeżeli coś nie będzie pasować (np. wygląd obudowy) lista zostanie zmodyfikowana tak, aby klient był zadowolony w 100%. Tak na prawdę będziemy modyfikować i pracować nad tą listą tak długo, aż klient ją zatwierdzi i uzna, że ten komputer spełni wszystkie wymagania.
  6. Po zatwierdzeniu listy części wystawiamy fakturę pro formę, którą należy opłacić. Faktura będzie obejmować koszt zakupu komputera (wszystkich podzespołów) oraz koszt innych dodatkowych usług jak np. wysyłka komputera kurierem. W cenę komputera jest wliczona instalacja systemu operacyjnego (wybranego przez klienta, cena nie zawiera kosztu licencji do systemów płatnych), sterowników oraz przeprowadzenia testów sprawności komputera. Klient odbiera od nas komputer, który po wyjęciu z pudełka jest gotowy do pracy.
  7. Po opłaceniu faktury pro formy przystępujemy do działania, zamawiamy części i realizujemy zamówienie. Czas realizacji zamówienia w głównej mierze zależy od dostępności wybranych części oraz czasu dostarczenia do nas tych części przez kuriera. Zazwyczaj kurierzy dowożą do nas paczki w ciągu 1 dnia roboczego. My składamy komputer zazwyczaj jeszcze tego samego dnia co dotrą do nas podzespoły. Cały proces (jeśli nie będzie po drodze żadnych problemów np. z wadą fabryczną jednego z podzespołu) trwa ok 1-2 dni robocze.
  8. Po złożeniu komputera i przetestowaniu jego poprawnego działania wysyłamy do Państwa wiadomość, w której potwierdzamy wykonanie usługi. Gotowy komputer można odebrać osobiście u nas w firmie, bądź istnieje możliwość wysyłki kurierem (jeśli wcześniej ta opcja została wybrana i opłacona). Komputer wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Paczka zawsze jest ubezpieczona (kwota wartości komputera), a sam komputer w środku zabezpieczony, aby podczas transportu nic się nie uszkodziło.

Na komputer udzielana jest gwarancja PRODUCENTA PODZESPOŁÓW i wynosi standardowo od 24 miesięcy. Dokładną długość gwarancji na każdy podzespół można poznać podczas tworzenia listy podzespołów. Gwarancja zostanie również rozpisana na protokole odbioru komputera, gdzie każda pozycja będzie wyszczególniona z swoim numerem seryjnym oraz długością gwarancji. Podstawą udzielenia gwarancji jest wystawiona przez nas faktura VAT. Serwis gwarancyjny prowadzi autoryzowany serwis producenta i tam należy zgłaszać wszystkie wnioski reklamacyjne. Do nas również można takowy wniosek złożyć jednak to nadal producent będzie sprawował serwis gwarancyjny. My możemy pomóc i pośredniczyć w całym procesie reklamacyjnym (nie jest to zalecane gdyż wydłuża to cały proces reklamacji).