Obsługa informatyczna firm

albo inaczej Outsourcing IT. Świadczymy nasze usługi dla małych i średnich firm, które potrzebują wsparcia z zakresu IT, ale nie chcą na stałe zatrudniać informatyka.

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę swojej firmy?

Zmniejszone koszty

Rekrutacja, zatrudnienie, stanowisko pracy, obsługa kadrowa czy szkolenia – to wszystko spore wydatki, a co jeśli potrzeba więcej niż jednego specjalistę?

Specjaliści

Dostęp do specjalistów z wielu dziedzin IT w ramach jednej umowy. Dopasujemy odpowiednio wykwalifikowaną osobę do wymaganych usług.

Doświadczenie

Nie ma potrzeby szkolić swoich pracowników. Nasi specjaliści to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dopasowane usługi

Dopasowujemy odpowiedni zakres świadczonych usług do potrzeb klienta. Klient wie czego wymaga i za co płaci.

Czas

My zajmujemy się wszystkim od strony technicznej, a ty poświęcasz zaoszczędzony czas na prowadzenie i rozwijanie swojej firmy.

Najnowsze technologie

Jako specjaliści IT stale rozwijamy swoją wiedzę na temat nowych technologii, które później możemy oferować swoim klientom.

W jakim zakresie świadczycie swoje usługi?

Nasze usługi świadczymy w wielu aspektach i ciężko je tu wszystkie wymienić. Między innymi: sieci LAN/WLAN, serwery, serwery plików (NAS), kopie zapasowe, wsparcie techniczne i wiele więcej. Jeśli nie jesteś pewien czy zajmujemy się tym czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Czy zajmujecie się pomocą i zarządzaniem w trybie zdalnym?

Tak. Jeśli wdrożymy odpowiednie oprogramowanie i ew. zmodernizujemy infrastrukturę sieciową to głównie opieramy się na pomocy zdalnej, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie podjechać na miejsce.

Na jaki okres można podpisać umowę?

Standardowo podpisujemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym czasem wypowiedzenia. Jest to najwygodniejsza opcja dla nas i dla klienta.

Jakie są sposoby rozliczania za usługę?

Preferujemy dwa sposoby rozliczania. W zależności od ilości urządzeń i usług, którymi mamy zarządzać możemy rozliczać się za każde urządzenie lub drugą opcją jest pakiet godzin serwisowych nie zależnie od ilości posiadanych usług.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

    Dane kontaktowe

    Logo BBcomputersBartłomiej Biadoń BB Computers Ul. Karabeli 1/40 01-313 Warszawa NIP: 5223138318 REGON: 381558333Godziny otwarcia: Poniedziałek - Czwartek: 16.00-20.00 Piątek: 16.00-19.00 Sobota - Niedziela: ZamkniętePrzed przyjazdem pod powyższy adres, proszę o kontakt ze względu na częstą pracę wyjazdową.