Profesjonalne rozwiązania dla firm

Dobrze zorganizowana infrastruktura IT w firmie to podstawa odniesienia sukcesu. Możemy w tym pomóc.

Specjalizujemy się w

Infrastruktura

Tworzymy nową od podstaw i modyfikujemy istniejąca infrastrukturę IT, aby spełniała wszystkie Państwa oczekiwania.

Sieci

Tworzymy od podstaw oraz modyfikujemy istniejące sieci komputerowe LAN, WLAN, sieci 10Gbps oraz inne. Wdrażamy usługi VPN oraz Firewall.

Serwery

Wdrażamy rozwiązania serwerowe, serwery plików (NAS), wirtualizacja, macierze. Microsoft Windows Server, Active Directory i inne.

Backup

Wdrażamy rozwiązania kopii bezpieczeństwa dla dokumentów firmowych, aplikacji, serwerów i innych usług.

Bazy danych MS SQL

Wdrażamy i zabezpieczamy serwery Microsoft SQL pod najpopularniejsze programy ERP – Insert Subiekt, Comarch Optima, Asseco Symfonia i inne bazujące na MS SQL.

Obsługa techniczna

Oferujemy obsługę techniczną sprzętu IT obecnie już posiadanego przez klienta oraz wdrożonych przez nas rozwiązań.

Co jeśli interesująca mnie usługa nie została wymieniona?

Nic straconego! Jeśli interesująca Cię usługa nie została wymieniona, nie oznacza to, że się tym nie zajmujemy. Skontaktuj się z nami w celu omówienia jej indywidualnie.

W jakim rejonie świadczycie swoje usługi?

Nasze usługi świadczymy w Warszawie, głównie na Bemowie i okolicznych dzielnicach oraz sąsiadujących miejscowościach z uwagi na naszą lokalizację. Natomiast jeśli Państwa firma nie mieści się w pobliżu Bemowa, nadal zachęcamy do kontaktu. Mamy kilku klientów całkowicie po drugiej stronie Warszawy.

Czy wspieracie firmy od podstaw w budowaniu infrastruktury?

Zdecydowanie tak. Prawidłowy dobór sprzętu i usług na początku rozwoju firmy gwarantuje długą, bezawaryjną pracę oraz zmniejszone koszty modernizacji istniejącej infrastruktury w przyszłości.

Czy opiekujecie się już istniejąca infrastrukturą w firmie?

Tak. Po dokładnym wywiadzie środowiskowym na miejscu u klienta, rozpisaniu całego sprzętu oraz usług, z których korzysta klient, wdrożeniu niezbędnego sprzętu i oprogramowania (np. do pracy zdalnej), jesteśmy w stanie opiekować się infrastrukturą IT firmy, która nie została przez nas wdrożona.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami, aby dopasować odpowiednie usługi pod Twoje wymagania.

    Dane kontaktowe

    Logo BBcomputersBartłomiej Biadoń BB Computers Ul. Karabeli 1/40 01-313 Warszawa NIP: 5223138318 REGON: 381558333Godziny otwarcia: Poniedziałek - Czwartek: 16.00-20.00 Piątek: 16.00-19.00 Sobota - Niedziela: ZamkniętePrzed przyjazdem pod powyższy adres, proszę o kontakt ze względu na częstą pracę wyjazdową.