i7-8700k & RTX 2080Ti - Komputer do gier z autorskim chłodzeniem wodnym

Komputer z przeznaczeniem do gier z autorskim chłodzeniem wodnym. Klient tak na prawdę sam złożył cały komputer, do mnie przyszedł jedynie na zaprojektowanie i wykonanie układu chłodzenia. Komputer ma kilka autorskim rozwiązań zrobionych również przez klienta, jak wycięcie na pompę w piwnicy obudowy, wyjście z piwnicy do karty graficznej, dodatkowa rurka na górze rezerwuaru poprowadzona na front obudowy do łatwiejszego uzupełniania cieczy czy wycięty pod spodem obudowy otwór zabezpieczony nakrętką do opróżniania układu.

Dodatkową modyfikacją było umieszczenie 3 zimnych katod wewnątrz obudowy, po jednej po bokach oraz jednej na samej górze obudowy za chłodnicą. Wraz z fioletowym przeźroczystym płynem UV dało to niesamowity efekt podświetlenia. Klient chciał by na froncie obudowy był włącznik, który uruchamia na raz wszystkie katody. Musiałem zatem przerobić całą instalacje elektryczną katod i podłączyć wszystko pod jeden przycisk.

Niestety, ze względu na to, że komputer był składany w 2019 roku, nie posiadam pełnej specyfikacji komputera, którą mógłbym tu umieścić.

Dane kontaktowe

Logo BBcomputersBartłomiej Biadoń BB Computers Ul. Karabeli 1/40 01-313 Warszawa NIP: 5223138318 REGON: 381558333Godziny otwarcia: Poniedziałek - Czwartek: 16.00-20.00 Piątek: 16.00-19.00 Sobota - Niedziela: ZamkniętePrzed przyjazdem pod powyższy adres, proszę o kontakt ze względu na częstą pracę wyjazdową.